мати!/mother!/мама!

Thu, Sep. 14th, 2017 17:48
carabaas: (Default)
[personal profile] carabaas
Это было так страшно, что я даже не буду описывать. Сами представьте. Было страшно

Mother-Movie-September-2017

Спойлерить совсем не хочется. Вероятно Дженнифер Лоуренс, Хавьер Бардем, Эд Харрис, Мишель Пфайффер тоже были уверены, что Даррен Аронофски снимает свой мати!/mother!/мама! как фильм в жанре хоррор. Или ужастик. Или триллер, наконец.

Но все оказалось намного сложнее. Фильм переполнен смыслами и знаками, аллегориями и метафорами. Сценарий Даррен Аронофски тоже написал самостоятельно. Уложился в рабочую неделю. Ровно пять дней. Быстро, конечно.

Поэтому не все и не всем станет понятным сразу, если, конечно, станет понятным вообще...

Read more... )
carabaas: (Default)
[personal profile] carabaas
Тюльпанова лихоманка

tulipfever_254688

Это не просто кинокартина, это целая картинная галерея. Галерея золотого века голландской живописи.

Настолько хорошо передан колорит Голландии, в костюмах и интерьерах тех времен режиссер Дастин Чадвик смог умело воссоздать эпоху тюльпанного бума, рассказывая нам историю запретной, но красивой любви. Это было интересное время в истории Нидерландов, время когда люди теряли рассудок и убивали ради нескольких луковиц, обещающих богатство. Жена местного и уже весьма немолодого богача, прекрасная сирота София влюбляется в молодого, но очень симпатичного художника, которого нанял ее муж для написания семейного портрета.

Read more... )

Фільтраційне.

Mon, Sep. 11th, 2017 10:59
je_suis_la_vie: (C'est La Vie)
[personal profile] je_suis_la_vie
Частенько у розмовах з друзями про політику я відверто кажу про свої страхи щодо Московії. А страх щодо неї я маю лише один - вони лавиною попруть до нас, коли там почне зачинятися пастка нової Залізної Завіси.

Алі Татар-заде про це постійно теж пише.
А ми не можемо їх типу обмежувати, це ж яке смердище почнеться від гумусрайтсвоч та тому подібних грантожерів.

А рішення цьому питанню є дуже простим.

Україна створює розлогий "Інститут поневолених народів РФ" (це як у Суворова в "Контролі" - "Інстітут міровой рєволюциі"), і приймає закон, шо УСІ без винятку перебіжчики з РФ до України - стають працівниками цього інституту. Хочеш бути в журналістиці (Сєргацкова, ку-ку), будь ласка, журналюй, але твоя тематика лише - "поневолені народи РФ", крок ліворуч, крок праворуч - виключення з Інституту, і як наслідок, депортація, бо лише посвідка співробітника Інституту тримає тебе в Україні.

Працюєш трактористом, але ти все одно співробітник "Інституту поневолених народів РФ", ти шукаєш контакітв з трактористами РФ, провадиш серед них необхідну роботу, створюєш агентурну мережу, звітуєш СБУ щотижня. Халтуриш - виключення з Інституту, і як наслідок...

Тоді побачите, ніхто сюди не попре. Бо вони всі "єдінонєдєлімщікі" і сцикуни.
je_suis_la_vie: (Everything a lie.)
[personal profile] je_suis_la_vie
Сьогодні зрання, чомусь зачепилися ми з другом Олександром за кацапську літературу, зачепилися з Оленчиного допису по про Лук'яненка Сірожу, проїхалися по дотичній Дівов, Лазарчук, бла-бла і закінчили Єфремовим, та ще якимсь "хвантастами" - лінь передивлятися по хісторі. Та й не важливо - допис про інше.

Уся кацапська література - брехня. Кацапи жодним чином не пишуть про себе. Уся писанина "опщєчілавєчєскіє ценнасті", - це машкара, шоб приховати факт, шо їм тотально й хронічного нема чого сказати про себе. АБО!
Або Є шо скзати про себе, - однак вони дуже цього не хочуть. Тобто вони, ящери не людські, усвідомлюють свою тваринну природу, і свідомо її приховують. Тому й брешуть всяке лайно про "опщєчілавєкав".

Єдиний московитський письменник, який писав "про себе" як є з натури - це Василь Шукшин. Може він був аж занадто природнім, настільки природнім у своїх творах, шо й не помічв, шо пише правду "про народ", до якого належить.

Я перечитав свого часу Шукшина всього. Навіть рідкісні оповідання, порізані цензорами, після Пєрєстройкі кацапи у пориві "откровєнності" своєї звірячої перевидали без виправлень, і оті видання в мене є. Можу за ними звіряти електронні тексти.

І ось шо я хочу запропонувати вам сьогодні під цю тему. "Материнське серце", але я назву тут по-спойлерськи - "Мать воєнноплєнного Аґґєєва". Тут реальна природа кацапів, тут реально все, як влаштовано їхнє мислення, як вони ставляться до інших. Це ящєри. І лише ящєр міг це помітити і так правдиво розписати.

Попереджаю, оповідання дуже страшне. Бо правдиве. Про ту мамашу, яка приїхала свого вбивцю визволяти. Вона все знає, вона все усвідомлює, як і її синуля, який приїхав на "хахлоф паахотіться".

Читати )
marko19511: (Default)
[personal profile] marko19511
Опрос на "Эхе Москвы"
echo.msk.ru/polls/2050658-echo.html

Об умственных способностях тех, кто такой опрос придумал, мы как-нибудь в другой раз...

Ну и "тёмное время дня" тоже неплохо. И потом эти люди учат нас не ковырять пальцем в носу говорить "на Украине".


Page generated Wed, Sep. 20th, 2017 23:27
Powered by Dreamwidth Studios